HAKKIMIZDA

​Değerli Dostlarımız,

Fiber Çağ, Bilgi Çağı, günümüz teknolojisini tanımlayan kelimeler.. Zaman geçtikçe teknoloji hayatımızı tamamen doldurmakta doğallığa özgü unsurları gün geçtikçe silikleştirme. Bizim işimiz doğayı yaşama katmak! Teknolojiyi reddetmeden, kullanarak !

 

Tekmer Mermer, tasarım dizayn ve uygulama olarak hizmet vermekte olup, profesyonel teknik uygulama ekibi işe hızlı, etkili ve kaliteli bir şekilde projeleri hayata geçirir…

 

 

Mermer ve Doğal Taş

Taş, evet bir taş, kelime olarak yansıttığı sertlik ve kabalığın istendiğinde ne kadar estetik ve doğal olabileceğini hiç düşündünüz mü ? Renk renk, katman katman, doku doku çeşitlenir ve ellerimizde sanata dönüşür..

 

 

Bizim sanatımız mermerdir.Doğal Taş konusunda dünya çapında ciddi rezervlere sahip olan ülkemizin zenginliği ve hayal gücünüzün zenginliği ile sizler projelerinize doğayı katmak istersiniz, biz sizin bu arzunuzu gerçeğe dönüştürürüz..

 

Hedefimiz; Her zaman sektörde aranan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir. Tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşan firmamız, her geçen gün yenilenip, büyümeye devam etmektedir...
 
  
Sürekli pazar araştırması yaparak kaliteyle ekonomiyi birarada müşterilerine sunmaktadır. Felsefe olarak ilk önce dürüstlüğü benimsemiştir. En büyük sermayemiz müşterilerimizin firmamıza olan güvenleridir.Firmamız için en büyük kriz müşterilerin güvenini kaybetmektir. Görevimiz  müşterilerimizin istedikleri ürünleri tedarik edip kendilerine ulaştırmaktır. 
 

Misyonumuz
Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden en kaliteliyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktır
 
Vizyonumuz
Ürünlerin satışında ve iş sonrası servis hizmetiyle siz değerli müşterilerimize güvenle teslim edilmesidir .
 
Değerlerimiz 
>  Dürüstlük 
>  Liderlik 
>  Takım çalışması 
>  Müşteri ve çalışan memnuniyeti 
>  Mükemmellik

 

Biz, Mermer çeşitlerimiz ve mermer uygulama hizmetlerimizle, yapıları hayallerinize uyarlarız…